mycall kantor on-line

Autor Wątek: praca w Norwegii dla spawaczy  (Przeczytany 377 razy)

Offline private

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 8602
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
praca w Norwegii dla spawaczy
« dnia: Sierpień 20, 2013, 01:45:17 pm »


Agencja Zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego,  oraz rekrutacji stałych. Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Warszawie wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 9624.  Poprzez  sprawnie funkcjonujące biuro na terenie Polski, oraz koordynatorów na terenie Litwy i Bułgarii  współpracujemy min. z  firmami w Norwegii, Irlandii Północnej, 
 

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym zatrudni

Spawaczy

z uprawnieniami do wykonywania prac na terenie Norwegii.

Wymagania:


- doświadczenie w zawodzie spawacza różnymi metodami min. 1 rok
- aktualne uprawnienia na różne metody
- brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu
- dyspozycyjność


Oferujemy:


- stałe zatrudnienie
- dobre wynagrodzenie
- wyżywienie i zakwaterowanie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze skanem uprawnień oraz podaniem numeru referencyjnego 2013/SP/Norway na adres e-mail: rekrutacja@wbstaffing.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

WB Staffing
ul. Jana Kazimierza 60 lok. 129,
01-248 Warszawa
Telefon: +48 796 36 33 86
Email: rekrutacja@wbstaffing.pl

WB Staffing jest certyfikowaną agencją zatrudnienia działająca na rynku Polskim i Europejskim należącą do grupy WB Group.

Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Warszawie wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 9624.

 
Misja
 
Partnerstwo w relacjach oraz Doświadczenie którym warto się dzielić to nasza misja.
 
Opis
 
Prężnie rozwijamy swoją działalność, oferując rozwiązania w zakresie:

    Zatrudnienia zewnętrznego (praca tymczasowa)
    Leasingu pracowniczego (wynajem pracowników na rzecz innych podmiotów gospodarczych)
    Rekrutacji i selekcji wykwalifikowanej kadry w oparciu o indywidualne potrzeby Klientów
    Delegowania pracowników do pracy zagranicą


Usługi nasze realizujemy wykorzystując wieloletnie doświadczenia kierownictwa firmy i naszych pracowników. Zatrudniamy zespół wysoko wykwalifikowanych doradców, którzy trafnie ocenią potrzeby kadrowe pracodawców w kraju i za granicą, a osobom poszukującym pracy pomogą w wyborze odpowiedniego zawodu i miejsca zatrudnienia.

Dzięki współpracy z wieloma przedsiębiorstwami stosujemy szczegółowe programy doboru kadr i rekrutacji, zajmujemy się analizą zatrudnienia u pracodawców, prezentujemy aktualne oferty pracy, a także uczestniczymy w wydarzeniach umożliwiających nawiązywanie nowych kontaktów, wymianę doświadczeń oraz co najważniejsze „słuchanie” opinii i potrzeb naszych klientów.