mycall kantor on-line

Autor Wątek: Praca dla Operatora centrum obróbczego  (Przeczytany 2507 razy)

Offline private 1

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1015
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Praca dla Operatora centrum obróbczego
« dnia: Maj 12, 2014, 11:47:02 pm »
Operator centrum obróbczego CNC
Barona Teollisuus Oy


Poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych operatorów centrów obróbczych numerycznych dla naszego Klienta w Finlandii.

Wymagane:

    doświadczenie w obróbce na centrach obróbczych, we frezowaniu i toczeniu
    znajomość sterowań Siemens, Fanuc lub Heidenheim
    umiejętność samodzielnego programowania dla nowej serii detali o duzych gabarytach, ingerowania w program [Ad by CM] , ustawiania detali oraz wymiany narzędzi itp.
    gotowość do pracy zmiany.
    znajomość rysunku technicznego
    umiejętność wykonywania pomiarów różnymi przyrządami pomiarowymi
    samodzielności w pracy i chęci zdobywania nowych umiejętności
    znajomość j. angielskiego (lub fińskiego)

Pomagamy w organizacji początkowego zakwaterowania na terenie Finlandii, pomoc tłumacza w przyuczeniu i załatwianiu spraw urzędowych. Wszyscy nasi pracownicy objęci są ubezpieczeniem pracowniczym.

Standardowe CV w języku angielskim powinno zawierać  dokładny opis okresów i rodzajów wykonywanych prac, z nazwami maszyn i sterowań.

Działalność wielobranżowej firmy fińskiej Barona Ltd opiera się na wielostronnych usługach pośrednictwa pracy w przedsiębiorstwach naszych klientów, outsourcingu pracy (Barona Solutions) oraz usługach zakwaterowania (Forenom). Jesteśmy wiodącym przedsiębiorstwem naszej branży w Finlandii. Działamy również w Rosji, Estonii i Szwecji i od roku 2012 w Polsce. Oferujemy pracę z możliwością rozwoju na dobrych warunkach dla dobrych pracowników, na umowie opartej na kodeksie pracy bezpośrednio z pracodawcą fińskim.