mycall kantor on-line

Autor Wątek: Inżynier Kontroli Jakości - Finlandia  (Przeczytany 1522 razy)

Offline private

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 8602
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Inżynier Kontroli Jakości - Finlandia
« dnia: Wrzesień 18, 2012, 03:42:20 pm »

Jesteśmy międzynarodową Agencją Doradztwa Personalnego oferującą usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej.

Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.
Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Stanowisko:
Inżynier Kontroli Jakości - Finlandia

Miejsce pracy: Polska, mazowieckie, Warszawa

Opis stanowiska:
Dla naszego klienta dużej międzynarodowej korporacji związanej z branżą energetyczną, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Inżyniera Kontroli Jakości. Miejsce pracy Finlandia (kontrakt zagraniczny)
Osoba obejmująca stanowisko powinna posiadać wyższe techniczne wykształcenie około 5 letnie doświadczenie związane z nadzorem nad kontrolą jakości w produkcji ciężkich konstrukcji stalowych.
Nowozatrudniona osoba będzie ściśle współpracować z międzynarodowym zespołem inżynierów, prowadzić zróżnicowane projekty, nadzorować pracę pracowników na produkcji
indentyfikować i neutralizować potencjalne zagrożenia jakościowe. Dodatkowo kandydat będzie musiał wykazać się wiedzą na temat międzynarodowych i krajowych standardów jakości.
Nasz klient oferuje pracę na około 6 - 7 miesięcy, możliwość nabycia doświadczenia w prestiżowej międzynarodowej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie.


Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"


Hays Szczecin
ul. Małkowskiego 30/1
70-304 Szczecin
T: +48 91 886 4600
E: szczecin@hays.pl