mycall kantor on-line

Autor Wątek: PPN Sp. z o.o. poszukuje dekarzy do pracy w Norwegii  (Przeczytany 574 razy)

Offline private

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 8602
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
PPN Sp. z o.o. poszukuje dekarzy do pracy w Norwegii
« dnia: Październik 31, 2011, 10:29:02 am »

Typowe roboty dekarskie wraz z montażem okien połaciowych, obróbkami kominów, orynnowaniem oraz elementami prac ogólnobudowlanych.

Dwa dachy do realizacji jeszcze w tym roku + adaptacja poddasza.
PILNE !!!

W przypadku zapytań proszę o kontakt.
Andrzej Przysiecki - tel. 0047 462 53 550
Wymagania

Doświadczenie zawodowe.
Działalność gospodarcza.
Narzędzia, samochód.

 

Firma "Tecton" jest firmą budowlaną powstałą w 1997 roku. Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju robotach murowych koncentrując swoją uwagę na wykonawstwie elewacji z cegły klinkierowej. Od ponad 10 lat skutecznie realizujemy kontrakty w kraju i zagranicą. Jesteśmy firmą która potrafi zarówno docenić wiedzę i doświadczenie rzemieślników z wieloletnim stażem, jak i firmą która nieustannie inwestuje w szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje zawodowe.


Prosimy dołączyć do CV klauzulę o ochronie danych osobowych.


PPN Sp. z o.o.
73-110 Stargard Szczeciński
Szczecińska 12
            tel. +48 91 573 30 18
            fax. +48 91 577 81 93
            praca@ppn-group.com

PPN Sp. z o.o. jako nowoczesna spółka budowlana i jednocześnie hołdująca starym tradycjom rzemiosła, nieustannie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Już kolejny rok skutecznie realizujemy kontrakty na rynku norweskim, osiągając obroty w roku ubiegłym przeszło 12mln NOK (przerób bez materiałów). Jesteśmy firmą o dużym potencjale mającą znaczne możliwości zwiększenia obrotów.

Posiadając duże doświadczenie w branży budowlanej jesteśmy w stanie podjąć się realizacji niemal każdego zadania inwestycyjnego. W naszej dotychczasowej karierze zawodowej mieliśmy okazję uczestniczyć w realizacji osiedla mieszkaniowego liczącego ok. 250 mieszkań, centrów handlowych o powierzchni przekraczającej 30 000 m2, fabryki płytek ceramicznych czy przędzy dywanowej. Ponadto w zeszłym roku zabezpieczaliśmy logistykę montażu konstrukcji żelbetowej dla IKEA w Gdańsku. Jako wykwalifikowana kadra managerska posiadająca sprawnie działającą administrację i mająca do dyspozycji swoich prawników i adwokatów jesteśmy w stanie stwierdzić, iż posiadamy wystarczający potencjał osobowy by sprostać wymogom nowoczesnych standardów rynkowych. W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów jesteśmy w trakcie tworzenia własnego działu projektów i nowoczesnego działu przygotowania ofert, który znacznie przyspieszy udzielanie odpowiedzi na zapytania ofertowe.