mycall kantor on-line

Autor Wątek: Tokarz w Finlandii, Hanko  (Przeczytany 365 razy)

Offline marcia-pis

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Karma: +0/-0
    • Zobacz profil
Tokarz w Finlandii, Hanko
« dnia: Kwiecień 19, 2012, 07:32:08 pm »


Przejazd

Przelot we własnym zakresie

Wyżywienie

we własnym zakresie

Zakwaterowanie

zapewnione

Zadania

Obowiązki związane ze specyfikacją zawodu

Wymagania

    * udokumentowane doświadczenie, kwalifikacje w zawodzie.
    * komunikatywny angielski

Oferujemy

    * 8,5 euro/godzinę netto
    * zakwaterowanie

Kowalski Consulting Sp. z.o.o.
ul.Wały Piastowskie 1/812,
80-855 Gdańsk.
telefon: 58 307 46 93
fax: 58 307 47 60

biuro@kowalski-consulting.pl

Jaką firmą jest Kowalski Consulting?

Kowalski Consulting to polsko-fińska firma zarządzana przez profesjonalistów, którzy połączyli pasję i doświadczenie z pracą. Młody, dynamiczny i niezwykle ambitny zespół daje gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług. Priorytetem Kowalski Consulting jest nieustanny rozwój. Nasza wizja rozwoju zakłada wykorzystanie zdywersyfikowanej wiedzy branżowej i jej skumulowanej konwersji na rezultat na rynku HR. Stale poszerzamy ofertę i pracujemy nad bieżącymi projektami, aby nasz Klient mógł się czuć zadowolony, a owocna współpraca trwała przez lata.

Jak możemy pomóc naszemu Klientowi?

Naszą misją jest dostarczanie i rozwój kompleksowych usług HR o najwyższej jakości, dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta, który może być pewien, że nasza oferta będzie skierowana i dopasowana właśnie do niego. Świadczymy usługi z zakresu gospodarki zasobami ludzkimi, adoptujące najefektywniejsze rozwiązania rekrutacyjne, marketingowe, technologiczne, prawne i zarządcze, mające za cel podniesienie sprawności działania organizacji. Kowalski Consulting implementuje usługi, koordynuje i tworzy strategie rozwoju, również poprzez niezależne projekty biznesowe posiadające własną unikalną wiedzę z branż doradztwa personalnego, marketingu internetowego, podwykonawstwa budowlanego, podwykonawstwa stoczniowego.

W jakich branżach Kowalski Consulting świadczy usługi?

Oferujemy pracę w nowoczesnych firmach o solidnych podstawach w branży energetycznej, budownictwie, przy budowie i remoncie statków oraz branży FMCG. Dysponujemy również dostępem do ofert zatrudnienia w branży Offshore oraz handlu sieciowym, obejmującym usługi inwentaryzacyjne oraz magazynowe dla sklepów wielko powierzchniowych.

Formy współpracy z Kowalski Consulting zależą od specyfiki każdego projektu. Oznacza to, że współpraca może mieć charakter zatrudnienia na warunkach zagranicznych kraju świadczenia pracy lub zatrudnienia na warunkach uregulowanych przez prawo w Polsce.